jeden aparat czy dwa aparaty słuchowe wpis na blogu
JEDEN OKULAR CZY OKULARY 🤓❓ JEDEN APARAT CZY DWA APARATY SŁUCHOWE❓
Dwojgiem oczu widzisz lepiej i wyraźniej = Dwojgiem uszu słyszysz lepiej i wyraźniej. Jeśli masz niedosłuch obustronny, to potrzebujesz aparatów słuchowych na oboje uszu!
Badania i opinie lekarzy specjalistów dowodzą, że najlepszym rozwiązaniem w takiej sytuacji są dwa aparaty słuchowe. Zapytasz dlaczego❓ Oto odpowiedź:
✅ Lepsze zrozumienie mowy w grupie i hałasie oraz dobra zrozumiałość mowy w trudnych sytuacjach akustycznych w dwóch aparatach słuchowych.
✅ Twój mózg wykorzystuje dźwięki ze wszystkich stron w obu uszach. Równowaga między dźwiękami, które słyszysz przed sobą, a dźwiękami z boku czy tyłu, jest ważna dla Twojej zdolności lokalizacji dźwięku, wtedy wiesz, z której strony ktoś Cię woła, lub nadjeżdża auto.
✅ Znacznie poprawia się komfort słuchania muzyki oraz oglądania telewizji.
✅ Często, nosząc jeden aparat, wiele dźwięków i słów brzmi podobnie, jednak z dwoma aparatami, tak jak z dwojgiem uszu, dźwięki i słowa są łatwo rozpoznawalne.
✅ Około 50% osób z szumami usznymi potwierdza znaczną poprawę komfortu życia z dwoma aparatami.
Sprawdź swój słuch 🗣 Umów się i przetestuj BEZPŁATNIE, innowacyjne rozwiązania w nowoczesnych aparatach słuchowych i wróć do świata dźwięków 🎶
Patronem i organizatorem akcji jest Fundacja Twój Słuch 👉 www.fundacjatwojsluch.org.pl
Partnerem akcji jest Twój Słuch Sp. z o.o.👉 www.twojsluch.com.pl