logo haspro

HASPRO to marka działająca w branży ochrony słuchu od 2007 roku. Zajmuje się produkcją indywidualnych ochronników słuchu, a także uniwersalnych zatyczek do uszu. W swoich działaniach zawsze stawia na pierwszym miejscu bezpieczeństwo klienta oraz jego pełny komfort. Pamięta o ochronie słuchu zarówno w życiu codziennym, jak i podczas wykonywania prac wymagających stosowania wkładek przeciwhałasowych.

HASPRO INDU wykonywane są z dwukrotnie lakierowanego silikonu. Charakteryzują się niezwykłą wytrzymałością oraz odpornością na pękanie. W ochronnikach HASPRO INDU możesz zastosować filtr tłumiący dostosowany do poziomu hałasu w Twoim miejscu pracy.

Do jakiego rodzaju przemysłu?

  • przemysł spożywczy
  • produkcja opakowań i pojemników
  • przemysł meblarski

● procesy produkcyjne

ochronniki słuchu haspro static
Aparat słuchowy
HASPRO STATIC to akrylowe ochronniki do pracy w przemyśle. Materiał, z którego są wykonane jest wysoce odporny na zabrudzenia, a także zapewnia uczucie chłodzenia. We wkładkach przeciwhałasowych HASPRO STATIC możesz dostosować filtr tłumiący do swoich potrzeb.

 

Do jakiego rodzaju przemysłu?

● przemysł stoczniowy

● przemysł spożywczy

● produkcja opakowań i pojemników

● przemysł ciężki

● sporty strzeleckie

CE

Certyfikacja:

Przeciwhałasowe Ochronniki Słuchu HASPRO posiadają certyfikaty zgodności z europejską normą EN 352-2:2002 (PN-EN 352-2:2005) i certyfikowany znak CE. Są również zgodne z najnowszym Rozporządzeniem (UE) 2016/425.

Charakterystyka tłumienia filtrów
wykres efektywna wartość tłumienia
wykres efektywna wartość tłumienia

Co dodatkowo?

  • Metalowa kulka – Ochronniki HASPRO mogą być wyposażone w metalową kulkę, wykrywalną przez detektor metali.
  • Wybór kolorów – Sam decydujesz, jakie kolory będą miały Twoje ochronniki HASPRO.

Paleta dostępnych kolorów: czarny, biały, niebieski, zielony, żółty, czerwony, różowy.

  • Etui – Ochronniki HASPRO posiadają dołączone aluminiowe pudełeczko z numerem seryjnym zatyczek oraz materiałowe etui z zapięciem.
  • Chusteczka nawilżana, patyczek oraz instrukcja użytkowania i czyszczenia dołączane do każdego zestawu.
  • Ochronniki HASPRO mają nadrukowane oznaczenie strony oraz numer seryjny zatyczek.

BEZPIECZEŃSTWO

Wkładki przeciwhałasowe HASPRO posiadają specjalne filtry tłumiące selektywnie. Oznacza to, iż niepożądane dźwięki zostaną wyeliminowane, a słyszalność mowy oraz sygnałów alarmowych pozostanie niezakłócona. Wykorzystanie takiej technologii eliminuje uczucie izolacji.

WYGODA

Ochronniki HASPRO wykonywane są na podstawie odlewu kanału słuchowego, dzięki czemu ich kształt idealnie dopasowuje się do ucha, zapewniając maksymalny komfort. Dodatkowo zastosowane filtry zapewniają wentylację kanału słuchowego, dzięki czemu nie powodują pocenia się uszu.

SKUTECZNOŚĆ

Produkty marki posiadają certyfikacje potwierdzające ich skuteczność, a także ogrom partnerów chroniących słuch swoich pracowników razem z HASPRO.

CENA

Zakup indywidualnych ochronników słuchu HASPRO pozwala na znaczne oszczędności w porównaniu z powszechnie stosowanymi, jednorazowymi zatyczkami. Okres użytkowania ochronników wynosi 4 lata i nie wymaga w tym czasie dodatkowych kosztów.