Honorata Brodowska – magister ekonomii i dyplomowany Protetyk Słuchu

Od 2011r. prowadzi firmę ELTON APARATY SŁUCHOWE. Badanie marketingowe Focus Interview przeprowadzone na firmie ELTON pokazały, że cieszy się ona bardzo dobrą opinią na swoim terenie działalności od wielu lat. Najstarsi klienci, wśród głównych atutów firmy, wymieniają umiejętności protetyczne personelu, profesjonalną obsługę, dostępność do najnowszej oferty aparatów słuchowych, a także miejscowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Z osobami niedosłyszącymi pracuje od 2003r.

Również w 2003r. obroniła tytuł magistra ekonomii na Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Wiedzę i kwalifikacje z zakresu Protetyki Słuchu zdobyła w Studium Techniki Audiologicznej na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej w 2004r.

Następnie w celu podniesienia kwalifikacji z zakresu Protezowania Słuchu zdała egzamin czeladniczy w Wielkopolskiej Izbie Rzemieślniczej w Poznaniu.

Ukończyła również z wynikiem bardzo dobrym kurs Technik Badań Audiologicznych w Klinice Audiologii i Foniatrii Uniwersytetu Medycznego im Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Uzyskała w ten sposób wiedzę z zakresu diagnostyki słuchu u małych dzieci, badań progowych i nadprogowych słuchu oraz badań obiektywnych, czyli audiometrii impedancyjnej, otoemisji akustycznej i słuchowych potencjałów wywołanych.

Obok pracy na stanowisku Protetyka Słuchu zdobyła tytuł Master of Business Administration na Podyplomowych Studiach Uniwersytetu Szczecińskiego.

Stale poszerza swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w konferencjach laryngologicznych oraz tych organizowanych poprzez producentów aparatów słuchowych i Polskie Stowarzyszenie Protetyków Słuchu.

Jej pasja to góry, a w szczególności wspinaczka wysokogórska.

Olga Kuś – specjalista dyplomowany Protetyk Słuchu

Od 2013r. pracuje w zawodzie Protetyka Słuchu, wykonuje pełen zakres badań audiologicznych oraz dopasowuje aparaty słuchowe.

Dyplom Protetyka Słuchu zdobyła w Studium Kształcenia Kadr w Bydgoszczy.

Stale poszerza swoją wiedzę na temat nowości technologicznych w aparatach słuchowych i ich dopasowania na szkoleniach organizowanych przez producentów aparatów słuchowych.

Duże zaangażowanie w wykonywaną pracę i dobry kontakt z pacjentem to jest to co ją wyróżnia, w wolnym czasie pochłania ją życie rodzinne i pasja do gotowania.

Agnieszka Bagińska – specjalista dyplomowany Protetyk Słuchu

Od 2008r.  pracuje z osobami niedosłyszącymi, wykonuje specjalistyczne badania słuchu oraz dopasowuje aparaty słuchowe.

W 2009r. zdobyła dyplom Protetyka Słuchu w Instytucie Fizjologii i Patologii Słuchu w Warszawie.

W celu poszerzenia swojej wiedzy na temat badań słuchu ukończyła kurs Technik Badań Audiologicznych w Klinice Audiologii i Foniatrii Uniwersytetu Medycznego im Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Zdobyte kwalifikacje pozwoliły na poszerzenie swojej wiedzy z zakresu diagnostyki słuchu u małych dzieci, badań progowych i nadprogowych słuchu oraz badań obiektywnych, czyli audiometrii impedancyjnej, otoemisji akustycznej i słuchowych potencjałów wywołanych.

Od 2010r. absolwentka kierunku Pedagogiki o specjalności Doradztwo Rehabilitacyjne Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego.

Stale poszerza swoją wiedzę na temat nowości technologicznych w aparatach słuchowych i ich dopasowania na szkoleniach organizowanych przez producentów aparatów słuchowych.

Praca z ludźmi i zadowolenie pacjenta daje jej ogromną satysfakcję, miłośniczka kotów i jeży.

Alicja Podolak – specjalista dyplomowany Protetyk Słuchu

Tytuł magistra i dyplom Protetyka Słuchu zdobyła na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Dodatkowo zdobyła tytuł Audiofonologa w Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Od 2018 r. pracuje w naszym zespole w zawodzie Protetyka Słuchu, wykonuje pełen zakres badań audiologicznych i dopasowuje aparaty słuchowe.

Praktyki zdobyła w Szpitalu Wojewódzkim w Koszalinie w Pracowni Audiometrii oraz w Szpitalu Uniwersyteckim nr 2 im. Dr Jana Biziela w Bydgoszczy w Klinice Foniatrii i Audiologii.

Swoją wiedzę dotyczącą dopasowania aparatów słuchowych poszerza poprzez uczestnictwo w szkoleniach organizowanych przez producentów aparatów słuchowych.

Lubi pracę z ludźmi, ma bardzo dobry kontakt z pacjentami i nie boi się nowych wyzwań.

Miłośniczka podróży i dobrej książki.