Baterie do aparatów słuchowych – i inne akcesoria

Firma ELTON oprócz najnowocześniejszych rozwiązań dotyczących aparatów słuchowych ma w ofercie urządzenia wspomagające słyszenie, zestawy FM oraz szeroki asortyment w zakresie baterii do aparatów słuchowych oraz środków pielęgnacyjnych do nich i do wkładek usznych.

Proponujemy baterie znanych producentów w różnych rozmiarach

W sprzedaży mamy baterie do aparatów słuchowych w rozmiarze 10, 312, 13 i 675 od producentów takich jak: POWERONE, RAYOVAC, ENERGIZER, DURACELL.

baterie do aparatu sluchowego

Zestawy do pielęgnacji aparatów i wkładek usznych

Zestawy służą do czyszczenia, osuszania i pielęgnacji aparatów słuchowych zausznych, wewnątrzusznych i wkładek usznych. Pozwalają wydłużyć żywotność wszystkich podzespołów aparatów, a w przypadku wkładek usznych usuwają wszelkie zabrudzenia i ewentualne kropelki wody lub potu. Odpowiednia dbałość o higienę aparatów słuchowych pozwala wyeliminować zakłócenia w odbiorze i zapewnia komfort słyszenia. Dokładne informacje dotyczące obsługi poszczególnych elementów zestawu Pacjenci otrzymują w punkcie protetycznym.

W ofercie znajdują się następujące produkty:

  • OHO spray — płyn do dezynfekcji aparatów i wkładek usznych,
  • OHO małe — zestaw wyciorków i szczoteczek do czyszczenia aparatu i wkładek,
  • OHO gruszka — gruszka do osuszania wkładek usznych,
  • OHO Dry — zestaw do osuszania, w skład którego wchodzi: suszarka, tabletki osuszające oraz chusteczki odświeżające,
  • OHO higrosusz tabs — tabletki osuszające,
  • OHO midi — zestaw do oczyszczania wkładek usznych, w skład którego wchodzi: kubeczek, gruszka, torebki środka czyszczącego,
  • OHO 20 — środki do czyszczenia wkładek,
  • zestaw do osuszania Audinell,
  • zestaw do czyszczenia audinell.
wkłady do aparatu sluchowego

Ładowarka – niezawodna i prosta w obsłudze

W ofercie mamy ładowarki do aparatów zausznych, dzięki którym jest możliwe naładowanie akumulatorków do poszczególnych modeli urządzeń. Pełni ona również funkcję osuszacza, przez co wpływa na przedłużenie ich żywotności.

Aparat słuchowy

Piloty i urządzenia do sterowania aparatami

Każdy producent aparatów ma w ofercie piloty do ich obsługi, bez względu na to, czy jest to model wewnątrzuszny czy też zauszny. Są one łatwe w obsłudze, dzięki czemu w prosty sposób można zmienić program, głośność w aparatach, połączyć się z telefonem lub telewizorem.

Aparat słuchowy

System FM – łatwiejsza komunikacja w grupie

System FM, czyli technologia pozwalająca na lepsze rozumienie mowy w trudnych akustycznie sytuacjach, szczególnie przydatna u dzieci w szkole lub w innym dużym skupisku ludzi. Polega on na przekazywaniu głosu rozmówcy wyposażonego w nadajnik, bezpośrednio do aparatów pacjenta. Najnowsze Systemy FM inteligentnie oczyszczają sygnał i wydobywają głos z otaczającego hałasu, przez co bez zakłóceń dociera on do ucha osoby borykającej się z wadą słuchu.

Aparat słuchowy

Urządzenia bezprzewodowe – sposób na łączenie z innymi urządzeniami

W ofercie mamy także produkty, dzięki którym uczestniczenie w niemal wszystkich funkcjach staje się proste i wygodne. Każdy producent proponuje serię własnych rozwiązań, pozwalających na połączenie się z innymi urządzeniami takimi jak telefon bądź tymi służącymi rozrywce min. Telewizor czy komputer. Dzięki takiemu udogodnieniu aparaty stają się przenośnym zestawem słuchawkowym poprawiającym komfort życia.

Aparat słuchowy

Aplikacja na Smartphone

Aplikacja na Smartphone pozwala Pacjentom w dyskretny sposób zmieniać głośność i program aparatu. Jest ona kompatybilna z systemami Android, ale też łatwa w obsłudze. Co ważne, każdy producent oferuje własne rozwiązanie w tym zakresie.

aplikacja do aparatu słuchowego