Firma ELTON oprócz najnowocześniejszych rozwiązań dotyczących aparatów słuchowych posiada w swojej ofercie urządzenia wspomagające słyszenie oraz zestawy FM, a także szeroki asortyment w zakresie baterii i środków pielęgnacyjnych do wkładek usznych i aparatów słuchowych.

Baterie do aparatów słuchowych

rozmiar 10, 312, 13, 675
W naszej ofercie posiadamy baterie takich
producentów jak:
POWERONE, RAYOVAC, ENERGIZER, DURACELL.

Zestawy do pielęgnacji aparatów słuchowych i wkładek usznych

Zestawy OHO służą do czyszczenia, osuszania i pielęgnacji aparatów słuchowych zausznych, wewnątrzusznych i wkładek usznych. Pozwalają one na przedłużenie żywotnośći wszystkich podzespołów aparatów słuchowych, a we wkładkach usznych usuwają wszelkie zabrudzenia i ewentualne kropelki wody lub potu. Odpowiednia dbałość o higienę wkładek i aparatów eliminuje zakłócenia w odbiorze i zapewnia komfort słyszenia. Dokładne informacje dotyczące obsługi poszczególnych elementów zestawu otrzymają państwo w naszym punkcie protetycznym.

Piloty i urządzenia do sterowania aparatami słuchowymi

Każdy producent aparatów słuchowych posiada w swojej ofercie piloty do obsługi aparatu słuchowego zarówno wewnątrzusznego jak i zausznego. Są one łatwe w obsłudze, dzięki nim w prosty sposób można zmienić program, bądź głośność w aparatach, połączyć się z telefonem lub telewizorem.

Ładowarka
niezawodna i prosta w obsłudze

Posiadamy w swojej ofercie ładowarkę do aparatów zausznych, dzięki której możliwe jest naładowanie akumulatorków do poszczególnych aparatów słuchowych. Pełni ona również funkcję osuszacza do aparatów słuchowych, co wpływa na przedłużenie ich żywotności.

System FM
łatwiejsza komunikacja w grupie

Technologia pozwalająca na lepsze rozumienie mowy w trudnych akustycznie sytuacjach, szczególnie przydatna u dzieci w szkole lub w innym dużym skupisku ludzi. System polega na przekazywaniu głosu rozmówcy posiadającego przy sobie nadajnik, bezpośrednio do aparatów pacjenta. Najnowsze Systemy FM inteligentnie oczyszczają sygnał i wydobywają głos z otaczającego hałasu, przez co bez zakłóceń dociera on do ucha osoby użytkującej aparaty słuchowe.

Urządzenia bezprzewodowe
seria produktów która pozwala na połączenie się z innymi
urządzeniami komunikacji.

Posiadamy w swojej ofercie produkty, dzięki którym uczestniczenie w niemal wszystkich funkcjach staje się proste i wygodne. Każdy producent posiada serię własnych produktów, pozwalających na połączenie się z innymi urządzeniami takimi jak telefon, bądź tymi służącymi rozrywce min. telewizor, komputer. Dzięki takiemu udogodnieniu aparaty słuchowe stają się przenośnym zestawem słuchawkowym poprawiając komfort życia.

Aplikacja na Smartphone
Aplikacja pozwalająca pacjentom na zmiane głośności
i programu w sposób dyskterny

Aplikacja kompatybilna z systemami Android, łatwa w obsłudze. Każdy producent aparatów słuchowych posiada własną aplikację